.

10 Adet numara kaydı

. 3 Adet role ile 3 pompa çalıştırma

. Enerji kesintisinde ve gelmesinde sms ile bildirim

. 3 m anten ile yüksek çekim kalitesi

. Role süresi programlanabilir

. Enerji kesintisi olması durumunda enerji

geldiğinden kaldığı yerden devam eder

. Termik arıza bildirimi

. Pano kapağı açıldı bilgisi

. Ortam dinleme

Bu cihazda üç role bulunmakta ve tek cihazla üç üniteyi kontrol edebilme özelliği vardır...


Özellikleri:

Uzaktan Cep telefonu ile su pompanızı açma/kapama yapabilirsiniz. Cep telefonunuz ile programlama yapabilir, Bu sayede zamanlama kurup her bir roleyi farklı çalışma süreleri oluşturabilirsiniz.Açma işlemi veya programlama yaptıysanız elektrik gidip geldiğinde kaldığı yerden devam eder (opsiyoneldir). SMS ile açma/kapama yapılabilir. Elektrik kesintilerinde ve elektrik gelmesi durumunda SMS ile bilgilendirilirsiniz. Input durumları üzerinden motor açıldı/kapandı, faz arızası/faz arızası düzeldi, termik arızası/termik arızası düzeldi bilgileri pano bağlantıları yapıldığında yöneticilere SMS ile bilgi mesajı gönderir. İstenir ise input durumları SMS ile değiştirilebilir. Cihaza harici 3 lü ve 8 li role ve input kartı takılabilir. Bu sayede tek cihaz üzerinden role ve input sayıları arttırılabilir. Her bir roleye ayrı ayrı numara tanımlanabilir. Tanımlan numaralar sadece kedi pompalarını çalıştırabilir. Opsiyonel olarak bir kişi kendi pompasını çalıştırıyorsa diğer kişiler cihazı aradığında cihaz otomatik olarak meşgule düşer. Durum bilgisi alındığında çalışan pompaların çalıştıkları süre rolelerin karşısında durum bilgisi olarak kişilere SMS olarak gönderilir.

Tamamen endüstriyeldir. Cihaza cep telefonu bağlamanıza gerek yok, cihaz üzerinde sim yuvası mevcuttur. Mesafeden dolayı zaman kaybı yaşanması engellenir. Elektrik kesilmelerinden haberdar olduğunuz için bahçenizin sulanma durumunu bilirsiniz.

Yönetici Numara Sayısı 10 Gsm Numarası

Role 3 Adet NO (250V 5A)

Input 3 Adet

Rs232 Var

Pil 3.7V

Anten 3M 3Dbi

Mikrofon Var

Besleme 12V 2A

Ölçüler  10.5x11x3 cm

Faydaları

Zaman ve yakıtdan tasarruf etmenizi sağlar. Kumanda panonuzu 24 saat boyunca kontrol altında tutmanızı sağlar. Sisteme bağlanan cihaz sayesinde gelecek arıza bilgileri anında almanızı sağlar.

Kullanım Alanları

Tarımsal sulama sektör için tasarlanmıştır. Su pompa istasyonları,villar,evler endüstriyel tesisler ve kumanda gerektiren her yerde kullanılır

2 YIL GARANTİ VE SERVİS DESTEĞİ MEVCUTTUR

ÜRÜN VİDEOSU

KULLANMA KILAVUZU