Menu
Your Cart

NOYAFA NF-907C DIGITAL 2IN1 EL TİPİ FİBER OPTİK ÖLÇER

NOYAFA NF-907C DIGITAL 2IN1 EL TİPİ FİBER OPTİK ÖLÇER
NOYAFA NF-907C DIGITAL 2IN1 EL TİPİ FİBER OPTİK ÖLÇER

Noyafa NF-907C 2 in 1 Fiber Optik Ölçer Özellikleri

Noyafa NF-907C, fiber optik iletişim sistemlerinin test edilmesi ve bakımı için son derece kullanışlı bir cihazdır. Bu ürün, bir dizi önemli özelliğe sahip ve fiber optik ağlarınızın güvenilirliğini sağlamak için gereken araçları sunar.


Ürün Detayları:

  • Optik Gönderici Güç Ölçümü (dBm ve W): NF-907C, optik göndericilerin güç seviyelerini hassas bir şekilde ölçmenizi sağlar. Hem dBm hem de Watt cinsinden güç ölçümleri yapabilir, böylece optik ağınızdaki sinyal gücünü sürekli olarak izleyebilirsiniz.
  • Optik Cihazlar İçin Eklem Kaybı Testi: Fiber optik cihazlarınızın performansını belirlemek ve verimliliklerini optimize etmek için NF-907C'yi kullanabilirsiniz. Bu, ağınızın kalitesini artırmak için önemli bir adımdır.
  • Fiber Kırıklığı, Sarılma ve Daha Fazlasını Kontrol Etme: NF-907C, fiber kabloların bükülme, kırılma, sarma veya diğer hasarları kontrol etmek için kullanışlıdır. Bu sayede potansiyel sorunları erken tespit edebilir ve hızla müdahale edebilirsiniz.
  • Yeni REF (Referans) Kullanıcı Tanımlı: Bu özellik, kullanıcıların kendi referans değerlerini tanımlayabilmesini sağlar, böylece ölçümleri kendi gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.
  • FC/SC/ST Genel Kullanım Arayüzü: NF-907C, FC, SC ve ST gibi yaygın kullanılan fiber optik konektörlerle uyumlu bir arayüze sahiptir, bu da cihazın farklı cihazlarla sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.
  • Dalga Boyu Çeşitliliği: NF-907C, farklı dalga boylarındaki optik sinyalleri ölçme yeteneğine sahiptir. 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm ve 1625nm dalga boylarında güç ölçebilir ve ayrıca 650nm dalga boyunda görsel hata tespiti yapabilir.
  • Sertifikasyon: Noyafa NF-907C, RoHS, FCC ve CE uygunluk testlerini geçmiş ve ISO 9001 standardına uygun olarak sertifikalandırılmıştır. Bu, ürünün kalitesi ve güvenilirliği konusunda güvence sağlar.

Fiber Optik Güç Ölçer Detayları

Noyafa NF-907C, fiber optik ağlarınızın güvenilirliğini ve performansını sağlamak için gereken tüm özelliklere sahip güçlü bir araçtır. Bu cihazı kullanarak ağınızı daha iyi yönetebilir, sorunları hızlıca tanımlayabilir ve çözebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
2.211,84TL
  • Stock: In Stock
  • Model: 20706
WhatsApp Destek Hattı
Bildirim Modülü
E-Marketler'in gizlilik politikasını doğrudan gösterme veya özetleme yeteneğim kısıtlı. Ancak, kişisel verilerin nasıl işlendiği, çerez kullanımları ve diğer gizlilikle ilgili uygulamaları hakkında kapsamlı bilgi almak için Elektrospot Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.