Menu
Your Cart

POWERMASTER BA101 12V 30-220AH AKÜ TEST CİHAZI

POWERMASTER BA101 12V 30-220AH AKÜ TEST CİHAZI
POWERMASTER BA101 12V 30-220AH AKÜ TEST CİHAZI

Powermaster BA101 12V 30-220Ah Akü Test Cihazı

Powermaster BA101 12V 30-220Ah Akü Test Cihazı, dünyanın en gelişmiş iletkenlik test teknolojisini kullanarak araç başlatma aküsünün gerçek soğuk marş amperini, akünün kendi sağlığını hızlı, kolay ve doğru bir şekilde ölçerek tespit eder. Bu, akünüzün iyi bir sağlık durumda olup olmadığını hızlı ve güvenilir bir şekilde belirlemenize yardımcı olan bir akü test cihazıdır.


Özellikler:

  • Her türlü kurşun asit aküyü test edebilir, bunlar arasında sıradan kurşun asit akü, AGM düz levha akü, AGM spiral akü ve Jel akü, EFB akü vb. bulunmaktadır.
  • Hatalı hücreli aküyü doğrudan tespit edebilir.
  • Polarite ters bağlantı koruması, ters bağlantı testerı veya aracı ve bataryayı etkilemeyecek veya zarar vermeyecek şekilde korur.
  • Tam şarj olmadan önce bataryayı test etmek için enerji kaybı yaşamış bataryayı doğrudan test edebilir.
  • Test standartları arasında dünya genelinde yaygın olarak kullanılan CCA, BCI, CA, MCA, JIS, DIN, IEC, EN, SAE, GB gibi birçok batarya standardı bulunmaktadır.
  • Çoklu dil desteği, kullanıcı İngilizce, Çince, Japonca, Korece, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe, Fince, İsveççe, Danca, Norveççe, Hollandaca vb. gibi farklı dil paketlerini seçebilir. Diğer diller de kullanıcının ihtiyacına göre özelleştirilebilir.

Powermaster BA101 ile akünüzün gerçek durumunu hızlı ve güvenilir bir şekilde test edin, sorunsuz bir sürüş deneyimi yaşayın.

Powermaster BA101 12V 30-220Ah Akü Test Cihazı

Powermaster BA101 12V 30-220Ah Akü Test Cihazı

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
2.457,60TL
  • Stock: In Stock
  • Model: 22449
WhatsApp Destek Hattı
Bildirim Modülü
E-Marketler'in gizlilik politikasını doğrudan gösterme veya özetleme yeteneğim kısıtlı. Ancak, kişisel verilerin nasıl işlendiği, çerez kullanımları ve diğer gizlilikle ilgili uygulamaları hakkında kapsamlı bilgi almak için Elektrospot Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.