Taşıma ve Teslimat Şartları

Taşıma ücreti ödeyecekmiyim?

E-Marketler üzerinden almış olduğunuz  1000 TL üzerindeki alışverişler için E-Marketler sizden kargo ücreti almamaktadır.  Bu tutarın altındaki alışverişler için almış olduğunuz ürüne ek olarak kargo taşıma ücreti almaktadır. 

Pazartesi ve cuma  günleri arasında, saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Haftasonu ve saat 15:00'den sonra verilen siparişler ertesi ilk iş günü kargoya verilir.


Verdiğim siparişi nasıl takip edebilirim?

Siparişlerinizi , tedarik durumunu  üyelik bilgileriniz ile sağ kolonda bulunan siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz. Siparişlerinizin  tedarik edilmesi aşamasında Sipariş durumunuz ‘’İşleme Alındı’’ olarak gözükecektir. Siparişiniz Kargoya teslim edildiği andan itibaren kayıtlı E-Mail adresinize Kargo takip bilgileri ile bildirilmektedir.

Sipariş ettiğim ürün geciktiyse ne yapabilirim ?

Siparişinizin gecikmesi durumunda Müşteri Hizmetleri Bölümümüzü 0216 379 91 67 nolu telefondan  arayarak ürününüzün gecikmesi hakkında bilgi alabilirsiniz. Hızlı dönüş için info@E-Marketler.com adresinden mail atarak da bilgi alabilmektesiniz.

Siparişimi verdikten sonra durumunu nasıl takip ederim?

Siparişlerim sayfamızdan siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Teslimatınız kargoya verildiğinde, sistemimiz İşleme Alındı / kargoya Teslim Edildi şeklinde  bilgilendirme e-posta'larıyla ayrıca sizi haberdar etmektedir.