Menu
Your Cart

Alışveriş politikası ve Mesafeli Satış Sözleşmesi

**TARAFLAR:**
**SATICI:** GÖK TEH ELEKTRONİK, bundan böyle E-Marketler olarak adlandırılacaktır.
**ÜRÜN:** E-Marketler'in pazarladığı tüm mal ve hizmetler.
**MÜŞTERİ:** Bu sözleşmenin bir tarafını oluşturan ve E-Marketler'tan ürün satın alan gerçek veya tüzel kişi. Bundan sonra MÜŞTERİ olarak adlandırılacaktır.
**SÖZLEŞMENİN KONUSU:**
Velibaba Mah. Ankara Caddesi 98/C Pendik İstanbul adresinde yerleşik Gök Tech Elektronik (E-Marketler) tarafından pazarlanan ürünleri sipariş eden gerçek veya tüzel kişi arasında geçerlidir. E-Marketler'den ürün siparişi veren müşteri, işbu sözleşmede yer alan hükümleri kabul eder.
**TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ:**
**SEVK, TESLİMAT VE İADE:**
- Kargo ücreti, her satış modelinde açıkça belirtilen taraf tarafından ödenir. Kargo ücretinin müşteri tarafından ödeneceği durumlarda, kargo ücreti sipariş esnasında peşin olarak yapılır.


  


- Kargoda meydana gelecek her türlü gecikme ve kayıp neticesinde vuku bulan problemleri, GÖK TEH ELEKTRONİK kargo firması ile çözümledikten sonra, kaybolan veya zarar gören ürünün yenisini veya muadilini veya bedel kadar müşterinin istediği ürünü müşteriye sevk eder.


  


- Hasarlı ürün teslimatı söz konusu ise bu durum teslimat görevlisi huzurunda tespit edilip tutanak yoluyla belgelenmediği takdirde E-Marketler hiçbir sorumluluk altında değildir.


  


- Müşteri ürün satın alırken sevk adresini doğru bildirmelidir. Müşterinin sipariş sırasında verdiği adrese kargo şirketi tarafından teslim edilen ürün, müşteriye teslim edilmiş kabul edilir. Eğer ürün, müşterinin siparişi doğrultusunda gönderilmemişse, müşteri, bu durumu teslim alır almaz bildirmekle yükümlüdür.
**İADE ŞARTLARI:**
Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:
- Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.


  


- Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez. İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.


  


- Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.


  


- İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.
**İlgili mevzuat gereğince satılan mal/hizmete ilişkin garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi tüm dokümanları alıcıya göndermekle yükümlüdür.**
**İşbu sözleşmeden doğabilecek tüm uyuşmazlıkların giderilmesinde İl merkez mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.**
**E-Marketler üzerinden 1000 TL üzerindeki alışverişler için E-Marketler sizden kargo ücreti almamaktadır. Bu tutarın altındaki alışverişler için almış olduğunuz ürüne ek olarak kargo taşıma ücreti alınmaktadır.**
**Pazartesi ve Cuma günleri arasında, saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Hafta sonu ve saat 15:00'den sonra verilen siparişler ertesi ilk iş günü kargoya verilir.**

e-marketler.com 'un gizlilik politikasını doğrudan gösterme veya özetleme yeteneğim kısıtlı. Ancak, kişisel verilerin nasıl işlendiği, çerez kullanımları ve diğer gizlilikle ilgili uygulamaları hakkında kapsamlı bilgi almak için Elektrospot Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.