Pazaryeri

×
mağazanızı hemen açın Ürünlerinizi yükleyin hemen satışa başlayın!
Hakkımızda

Hakkımızda

Pazaryeri Sistemi ; İnternet üzerinden satış yapmak isteyip de kendi sitesini kurmakla uğraşmak istemeyenler, pazaryerlerinde kendilerine yer bulup ürünlerini bu tür yerlerde satabiliyor.. Bu şekilde site kurma, bakımı, operasyon, pazarlama gibi maliyetleri ortadan kalkıyor. Üstelik bilindik bir sitede satış yapmak, hem daha çok kişiye ulaşmak hem de alıcıların güvenle ilgili şüphelerini ortadan kaldırmak adına fayda sağlıyor. Çünkü pazaryerinden yaptığınız alışverişlerde yaptığınız ödemeler direkt ürünü satan kişiye gitmiyor. Paranız ürünü teslim alıp siz ödeme onayı verinceye kadar BDDK  onaylı garantör firmaların hesabında bloke ediliyor. Biz e-marketler.com ailesi olarak İyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş ile çalışmaktayız.

İYZİCO;  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu Kararı Karar Sayısı: 6930 Karar Tarihi: 30/06/2016 (15.07.2016 tarih ve 29771 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmıştır.) Kurul Başkanlığının 29.06.2016 tarihli gündem yazısı ekinde gönderilen 29.06.2016 tarih ve 12509071-113-E.16955 sayılı yazı ve eklerinin incelenmesi sonucunda; - İyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş.ye 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanunun 14 üncü maddesinin (1) numaralı fıkrası ile 15 inci maddesinin (1) numaralı fıkrası çerçevesinde ödeme kuruluşu olarak faaliyette bulunma izni verilmesine, - Anılan Kanunun 15 inci maddesinin (1) numaralı fıkrası çerçevesinde işbu Kararın Resmi Gazetede yayımlanmasına karar verilmiştir. Bu nedenle alışverişinizde, paranızda güvence altındadır.

https://www.bddk.org.tr/ContentBddk/dokuman/mevzuat_0419.pdf

 

araştırma yapmaktan tutun da fatura ödemeye kadar neredeyse her şeyimizi online yapar hale geldik. Tabii alışveriş de online bir hal aldı. Artık internet üzerinden alışveriş yapabiliyoruz ve hatta aradığımız birçok ürünü tek bir sitede bulabiliyoruz. İşte bunlara pazaryeri diyoruz. Yani pazaryeri aslında birçok ürünü bulabileceğiniz online satış yerleridir.

Pazaryeri sadece satıcılar için değil, alıcılar için de tüm aradıklarını bir arada bulabilme imkanı sunarak avantaj sağlar Pazaryeri kıyafetten elektronik eşyaya her şeyi bir arada bulabileceğiniz bir platforumdur.

e-marketler.com 2020 yılında Gök Tech Elektronik ve İletişim Hizmetleri  firmasının bünyesi altında kurulan Pazaryeri  sistemidir.

Gök Tech Elektronik 2002 yılının başlarında faliyete başlamış olup,  2005 yılında sanal mağaza sektörüne http://www.elektrospot.com sitesi i le adım atmış ve bugünlere kadar sizlerin güveni ile gelebilmiştir.

Ülkemizde faliyet gösteren pazaryerlerinin bir çoğu satıcılara %17'den %40'lara kadar  yüksek komisyonlar uygulamaktadır. Pazaryerlerinde ürün satan mağazalar kendileri de kar edebilmek için fiyatlarının üstüne  bu yüksek komisyonları da koyarak satışa sunmaktadır. Bu da tüketiciye ürünün daha pahalıya malolmasına neden olmaktadır.

e-marketler.com tüm bunları göz önünde bulundurarak  mağazacıyı ve son kullanıcıyı kollamak adına tüm ürünlerde komisyon oranlarını sabit ve düşük tutmaktayız .

 

İyi Alışverişler

 


WhatsApp Destek Hatti